Skvelá skúsenosť , kupoval som ojazdené auto a super komunikácia , vedeli sme sa na všetkom dohodnúť či už informácie o aute alebo prepis autá atd , určite odporúčam
Filip
Príjemný a profesionálny prístup. Veľmi ochotný a milý pán. Boli sme veľmi spokojný.
Lukáš
Ďakujeme pánovi Jakub Kultan za ľudský prístup a profesionalitu, ktorá je veľmi zriedkavá. V budúcnosti opät radi využijeme jeho služby a odporučujeme ho každému, kto má záujem o kúpu automobilu.
Ladislav