Táto služba je vynikajúca, podarilo sa mi predať auto aj vďaka serióznemu prístupu makléra Jozefa Viteka, naozaj mi veľmi pomohol.Dakujem ešte raz.
Peter
Keďže sa mi nedarilo predať auto po vlastnej osi, skúsil som využiť služby CARBI a bola to správna voľba, trvalo to dlhšie ale nakoniec sa podarilo, samozrejme aj vďaka pánovi Endrizalovi, samotná obhliadka auta so zákazníkom bola super zvládnutá a taktiez konečný predaj, za mňa veľká spokojnosť
Jan