S kúpou auta za mňa veľká spokojnosť s pánom Slotkom. Veľká ústretovosť z jeho strany pri prepise a všetkých úkonoch. Vrelo odporúčam. Za nás veľké ďakujem.
Miroslav
Skvelá skúsenosť , kupoval som ojazdené auto a super komunikácia , vedeli sme sa na všetkom dohodnúť či už informácie o aute alebo prepis autá atd , určite odporúčam